Podziel się z nami swoją historią dotyczącą miedzi na #gocopper 

W październiku 2014 roku Europejski Instytut Miedzi zainicjował kampanię #gocopper, po to by stworzyć wspólny dla sieci Copper Alliance i jej członków sposób komunikacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Naszym nowym podejściem do komunikacji przy użyciu mediów społecznościowych jest stosowanie hasztagu #gocopper w celu promowania nowych studiów przypadków i innych ciekawych przykładów wykorzystania miedzi w obszarach takich jak architektura, budownictwo, branża samochodowa, energetyka odnawialna, ochrona zdrowia, design, nowe technologie oraz wielu innych. 

Komunikując się poprzez nasze kanały społecznościowe takie jak LinkedIn, Twitter, Facebook oraz YouTube będziemy oznaczać wszystkie przykłady zastosowań, w których miedź była materiałem pierwszego wyboru za pomocą #gocopper

Zachęcamy wszystkich użytkowników miedzianych produktów w całym łańcuchu dostaw, by połączyli z nami swe siły i korzystali z tego samego hasztagu w swoich mediach społecznościowych. 

Pragniemy także pokazywać krótkie filmy ilustrujące różnorodne zastosowania miedzi w życiu codziennym.

#gocopper 1

Upcycling Copper Press Workshop Paris September 2014, animated by Marie Prenat, Talalilala.

How to make a decorative copper pot in accordance with the upcycling principle or how to give new life to a pot, chandelier, jam jar… things which have been forgotten at the bottom of an attic, or picked up at a flea market.

Umieść #gocopper na swojej stronie