O nas

Copper AllianceTM

Sieć Copper Alliance, do której należy Europejski Instytut Miedzi, to międzynarodowa sieć biur promujących zastosowania miedzi. Głównym celem działalności Copper Alliance jest ochrona i rozwój rynków dla produktów z miedzi w oparciu o wykorzystanie wyjątkowych właściwości i parametrów technicznych miedzi oraz znaczenie jakie ma dla rozwoju gospodarki oraz podnoszenia jakości życia.

Europa

European Copper Institute
Avenue de Tervueren 168 b10
B-1150 Brussels
Belgium
Tel: +32 (0)2 777 70 70
E-mail: eci@copperalliance.eu

Francja

Olivier Tissot
Centre d'Information du Cuivre - Laitons et Alliages
17 Rue Hamelin
75016 Paris
France
Tel:  +33 (1) 4225 2567
Fax: +33 (1) 4953 0382
olivier.tissot@copperalliance.fr

 

Grecja

Nikolaos Vergopoulos
Hellenic Copper Development Institute
252 Piraeus Str
177 78 Tavros
Athens
Greece
Tel:  +30 (210) 4898 296
Fax: +30 (210) 4898 311
nick.vergopolous@copperalliance.gr 

Hiszpania

Diego García Carvajal
Centro Espanol de Informacion del Cobre
Calle Doctor Fleming, 51
28036 Madrid
Spain
Tel:  +34 91 5448 451
Fax: +34 91 5448 884
diego.carvajal@copperalliance.es 
 

Niemcy

Dr. Anton Klassert
Deutsches Kupferinstitut Berufsverband e.V.
Am Bonneshof
540474 Dusseldorf
Germany
Tel:   +49 (211) 4796-313
Fax:  +49  (211) 4796 310
anton.klassert@copperalliance.de

Polska

Michał Ramczykowski
Europejski Instytut Miedzi Spółka z o.o.
ul. Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wroclaw
Polska
Tel:  +48 71 78 12 502
Fax: +48 71 78 12 504
michal.ramczykowski@copperalliance.pl

 

Węgry

Robert Pinter
Hungarian Copper Promotion Centre
1053 Budapest
Kepiro u. 9
Hungary
Tel:  +36 (1) 266 4810
Fax: +36 (1) 266 4804
robert.pinter@copperalliance.hu

Wielka Brytania

Angela Vessey
Copper Development Association
5 Grovelands Business Centre
Boundary Way
Hemel Hempstead
Hertfordshire
United Kingdom
Tel:  +44 1442 275 705 
Fax: +44 1442 275 716
info@copperalliance.org.uk

 

Włochy

Vincenzo Loconsolo
Istituto Italiano del Rame
Viale Sarca 336
20126 Milano
Italy
Tel:  +39 (2) 8930 1330
Fax: +39 (2) 8930 1513
vincenzo.loconsolo@copperalliance.it

Skandynawia

Pia Voutilainen
Scandinavian Copper Development Association
Vaisalantie 2
02130 Espoo
Finland
Tel:  +358 40 59 00 494
Fax: +358 9 412 3022
pia.voutilainen@copperalliance.se 



   

Global offices

To access the global offices in Africa, Asia, Latin America and North America