Usługi

Europejski Instytut Miedzi oferuje wsparcie w zakresie właściwego i wydajnego wykorzystania miedzi i jej stopów dla wszystkich podstawowych zastosowań."

W 1999 roku Polskie Centrum Promocji Miedzi utworzyło Centrum Informacji o Instalacjach z Miedzi. Genezą powstania Centrum była chęć szerzenia rzetelnej informacji w zakresie stosowania rur miedzianych w instalacjach sanitarnych, ogrzewczych, gazów medycznych, technicznych, klimatyzacji oraz solarnych. CIIM, dysponując gronem wybitnych specjalistów, gwarantuje fachową pomoc w deklarowanych zastosowaniach rur miedzianych.Jeśli więc poszukują Państwo rzetelnej informacji na temat zastosowania miedzi w instalacjach:

  • wodociągowych - zimnej i ciepłej wody,
  • centralnego ogrzewania,
  • gazów medycznych, technicznych i próżni,
  • klimatyzacji i instalacji solarnych.

zapraszamy do odwiedzenia strony Centrum Informacji o Instalacjach z Miedzi (w skrócie CIIM) - www.ciim.pl. Znajdą tam Państwo ogólne informacje nt. zastosowania rur miedzianych, ich wpływu na jakość wody pitnej, jak również fachowe porady w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji z miedzi. Ponadto, w dziale „Publikacje" udostępniamy Państwu szereg pozycji związanych z tematyką stosowania miedzi w instalacjach sanitarnych.Dodatkowo  zamieściliśmy także najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami, co mamy nadzieję pozwoli Państwu na odnalezienie właściwych odpowiedzi w krótkim czasie.

Indywidualne zapytania mogą Państwo do nas kierować korzystając z formularza na tej stronie ('Skontaktuj się z ekspertem') lub korzystać z usług CIIM-u, kontaktując się pisemnie (e-mail lub faks) bądź telefonicznie. Wszelkie informacje udzielane są bezpłatnie. Proszę jednak pamiętać, że nie dysponujemy listą hurtowników czy dostawców produktów z miedzi i nie udzielamy informacji handlowych związanych z miedzią. Oferujemy rekomendacje i pomoc w zakresie właściwego stosowania miedzi i jej stopów, zarówno dla profesjonalistów takich jak hydraulicy czy elektrycy jak i inwestorów prywatnych.

 

Często zadawane pytania

Chcąc ułatwić Państwu znalezienie właściwych odpowiedzi w krótkim czasie, utworzyliśmy listę tzw. często zadawanych pytań (ang. Frequently Asked Questions). Jeśli jednak nie znajdą tu Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o skorzysta- nie z formularza "Skontaktuj się z ekspertem".

Akademia Miedzi

Platforma edukacyjna stworzona przez Polskie Centrum Promocji Miedzi w celu podnoszenia wiedzy o zastosowaniu miedzi w instalacjach sanitarnych, architekturze,dystrybucji gazów technicznych i medycznych, etc.

Skontaktuj się z ekspertem

Korzystanie z tego formularza internetowego, ułatwi nam sprawne udzielanie odpowiedzi na Państwa pytania. Można go bowiem łatwo skierować do odpowiedniego eksperta Copper Alliance. Nasz ekspert udzieli odpowiedzi drogą mailową lub w inny dostępny sposób.
Publikacje techniczne